Albion Rexhaj
Shpallje

Këngëtari shqiptar që jeton dhe zhvillon karierën e tij në Zvicër, Albion Rexhaj ka sjellë projektin e tij më të ri.

Kënga titullohet “Tell me” dhe me një super videoklip i cili shihet se ka kushtuar tepër por ja ka vlejtur pasi është e kompletuar në çdo aspekt.

Videoklipi është punuar nga produksioni VSM, për muzikën është kujdesur Nurteel ndërsa për tekstin Ghulo dhe sponsor La Cultura.

Ndërsa vlen të veçohet edhe super vallëzimi që realizohet nga vet Albioni dhe grupi Bennito Future Step.

Në vazhdim ju ftojmë që ta ndiqni edhe super realizimin më të ri dhe sigurisht të ndjekni në Instagram Albion Rexhajn i cili poston foto mjaft me stil www.instagram.com/albion_official