Ngjarjet e sulmeve fizike në familje nuk kanë të ndalur. Policia e Kosovës njofton se mbrëmë në Prishtinë djali ka sulmuar fizikisht babain e vet, dhe mëpastaj është arrestuar. Lexoni mëposhtë raportin e Policisë:

Prishtinë, 30.12.2018 – 18:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, i cili kishte sulmuar – rrahur prindin e tije viktimën mashkull K/Shqiptar. Viktima ka marrë trajtim mjekësor, kurse i dyshuari pas intervistimit me vendimin e Prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz