Shpallje

Mbrëmë në Prishtinë një person ka sulmuar fizikisht gruan dhe vajzën e tij. Lexoni raportin policor mëposhtë:

Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht gruan dhe vajzën e tij viktimat femra K/Shqiptare. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të Prokurorit, i dyshuari është dërguar në qendrën e mbajtjes.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz