Adelina Tahiri është këngëtarja që u bë e njohur dhe e përfolur në publik që në daljen e saj të parë.

Përveç për zërin dhe pamjen e saj, ajo u përfol shumë edhe për jetën e saj private.

Ajo tani është e lidhur me burrin maqedonas me të cilin ka një djalë.

Sot, ajo ka dalë me djalin, ku shihet e veshur me veshje sportive dhe plot stil, mirëpo ato që bien në sy janë flokët e saj dhe fytyra pa grim./ORAinfo/