Shpallje

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme të jetës së saj.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë me Albanin dhe djalin e ajo që merr gjithë vëmendjen është veshja e saj./