Shpallje

Ariana Fejzullahu u bë pjesë e mediave rozë që kur ajo u bë reja e këngëtarit të njohur, Sabri Fejzullahut.

Tani ajo është nënë e tre fëmijëve të mrekullueshëm dhe ka një jetë tejet të lumtur në krah të bashkëshortit, Ermal Fejzullahut, transmeton ORAinfo.

Çifti në fjalë ka kohë që janë martuar dhe duke qenë që janë figura publike, janë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Ndoshta pak iu kujtohet, por kështu janë dukur Ermali dhe Ariana në ditën më të rëndësishme të tyre./