Ana Kabashi po vazhdon të jetë temë e mediave rozë për shkak të formave të saj.

Këngëtarja e mirënjohur edhe në imazhin e publikuar së fundi ka dëshmuar se është një nga femrat më seksi shqiptare, shkruan Indeksonline.

E veshur me një fustan me ngjyrë të verdhë i cili ia zbulonte këmbët joshëse, Ana ka shkëlqyer me dukjen elegante dhe atraktive.

Ndryshe, Ana së fundi ka publikuar projektin ‘Na Thej’ i cili u mirëprit nga adhuruesit e këngëtares.