Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi, ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shfaqet e pa grimosur.

Me këtë pamje, Lulja duket krejt ndyshe.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz