Shpallje

Shkurte Gashi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngë, ajo njihet edhe për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ka një numër të madh të ndjekësve.

Shkurta ditëve të fundit po qëndron në Zvicër. Nga atje ajo na ka sjell disa imazhe ku shfaqet duke shetitur në një vend piktoresk.

E veshur me xhinëse dhe me një jakne të shkurt, Shkurta shfaqet me shumë stil.