Shpallje

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur edicioni i 61-të i Çmimeve “Grammy” në Qendrën Staples në Los Angeles.

Duhet thënë që më shumë sesa cmimet, në këtë event pah del dhe moda e sjellë nga stilistët më të famshëm.

Cardi B arriti të surprizonte të gjithë me veshjen e saj edhe pse shumica nuk e pëlqeu.

Ndërkohë te të veshurit më bukur mediat nxorrën edhe dy shqiptaret, Dua Lipën dhe Bebe Rexhën. /albeu