Shpallje

Moderatorja e njohur Kaltrina Mikushnica është e njohur dhe një ndër më të pëlqyerat për momentin nga publiku shqiptar.

Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, shkruan ORAinfo.

Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot, Kaltrina ka postuar një foto ku shihet se i ka blerë bebës së saj një shtrat të vogël, e nga emocioni i madh e ka postuar një foto.