Para dy ditësh bëri festë madhështore, shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar sot Agnesa

Shpallje

Agnesa Vuthaj është emri i modeles më të njohur dhe më të suksesshme shqiptare.

Që kur u zgjodh Miss Albania 2004, Agnesa u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo.

Tani, Agnesa ka hapur një markë të veshmbathjeve për femra e që e ka quajtur ‘Agnesa Vuthaj’

Para pak ditësh ajo festoi ditëlindjen e saj të 30të, dhe sot, Agnesa poston foto ku shihet me një pamje më të bukur se kurrë.