Horoskopi ditor për diten e shtune – 16 shkurt 2019

  DASHI21. mars – 20. prill

  Pozicionimi i Hënës do ketë ndikim goxha pozitiv tek jeta juaj ne çift sot. Do jeni shumë më tolerantë dhe më pak kërkues se kohët e fundit. Beqaret do kenë shume pretendime dhe nuk do arrijnë dot te gjejnë një person qe t’ua përmbushë te gjitha kushtet. Financat mund te marrin një drejtim tjetër shume me te mire nga me pare. Do ndiheni shume te kënaqur dhe te qete.

  DEMI21. prill – 21. maj

  Ka rrezik qe nen ndikimin jo te mire te yjeve te jeni acarues gjate kësaj dite dhe te bëni gabime te njëpasnjëshme. Partneri here do duroje, por here do tregohet vërtet i ashpër. Beqaret duan vërtet ta stabilizojnë jetën e tyre, por rrethanat nuk do jene te favorshme. Ne planin financiar ekuilibri do te prishet dhe do gjendeni shpesh ne situata goxha delikate.

  BINJAKET22. maj – 21. qershor

  Do kaloni momente fantastike gjate kësaj dite pranë personit qe dashuroni dhe do doni qe dita te mos ketë fund. Shpesh do ndiheni si ne ëndërr. Beqaret do ëndërrojnë me shume nga sa duhet dhe realiteti do ju duket paksa i hidhur. Gjendja e financave do jete me e mire, por kjo nuk do te thotë qe ju te kryeni shpenzime te pamenduara te cilat mund t’ua tronditin situatën.

  GAFORRJA22. qershor – 22. korrik

  Nuk do e keni shume te lehte te pranoni çdo gjë qe do ju kërkojë partneri gjate kësaj dite dhe mundet edhe te konfliktoheni me te. Nëse nuk doni qe gjerat te marrin vërtet tatëpjetën me mire merrni masa dhe flisni hapur për gjithçka. Beqaret do jene me te disponueshëm për ta gjetur gurin e çmuar dhe mund te kenë disa njohje. Ne planin financiar çdo gjë ka për te ecur mire.

  LUANI23. korrik – 22. gusht

  Marrëdhënia juaj ne çift nuk ka për te qene shume e mire sot. Do jeni te pandërgjegjshëm për hapat qe do hidhni dhe nuk do e kuptoni as kur te gaboni. Beqaret do kenë një dite shume me ndryshe nga me pare dhe do përjetojnë emocione me te veçanta. Me shpenzimet duhet te jeni pak me te kursyer sepse po u nxituat mund te bëni gabime me pasoja për te ardhmen.

  VIRGJERESHA23. gusht – 23. shtator

  Do keni me shume se kurrë besim tek partneri juaj sot dhe marrëdhënia me te do jete shume me e ngrohte. Do i zgjidhni edhe disa probleme te se shkuarës. Beqaret do kenë probleme serioze nëse hidhen ne krahët e te panjohurve. Fatmirësisht financat do jene te bekuara dhe do mund te kryeni te gjitha shpenzimet e nevojshme. Disa mund te heqin edhe disa para mënjanë.

  PESHORJA24. shtator – 23. tetor

  Edhe pse situata ne jetën tuaj ne çift do përmirësohet sot, serish nuk do jeni plotësisht te qete pranë atij qe dashuroni. Përjetimet negative te se shkuarës do ju lënë hije dyshimi. Beqaret duhet te reflektojnë me shume kujdes para se te hedhin çdo lloj hapi ne mënyrë qe nesër te mos vuajnë. Situata financiare do jete tejet e ndërlikuar. Kujdes me çdo hap.

  AKREPI24. tetor – 22. nëntor

  Dite e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Here pas here do keni edhe debate te forta me partnerin dhe do mendoni një ndarje. Beqaret do realizojnë disa takime dhe njeri nga personat do ju pëlqejë tej mase. Mos prisni shume qe te hidhni hapa. Gjendja e financave do jete goxha konfuze. Nuk do arrini dot te kryeni as shpenzimet me te nevojshme.

  SHIGJETARI23. nëntor – 21. dhjetor

  Do kaloni momente te vështira sot ju te dashuruarit dhe asgjë nuk ka për te ecur si e kishit ëndërruar. Me mire qëndroni pak larg njeri-tjetrit. Beqaret nuk duhet te hidhen menjëherë ne krahët e dikujt qe i josh sepse mund te lëndohen dhe mund te zhgënjehen tej mase. Ne planin financiar tregohuni sa me te arsyeshëm nëse nuk doni te keni probleme e vështirësi.

  BRICJAPI22. dhjetor – 20. janar

  Mund te bëni edhe ndonjë çmenduri te vogël gjate kësaj dite vetëm për ta ndryshuar rutinën e jetën suaj ne çift. Partnerin do e keni gjate gjithë kohës pranë dhe do bashkëpunoni për çdo gjë. Beqaret nuk duhet te humbin kohen kot, por duhet t’ia shprehin sa me pare ndjenjat dikujt qe pëlqejnë. Ne planin financiar do mbizotërojë gjithë kohës ekuilibri. Do ndiheni te qete.

  UJORI21. janar – 19. shkurt

  Dite shume e qete dhe e ngrohte kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne krahët e partnerit do përjetoni emocione te mëdha si kurrë me pare. Beqaret nuk do e kenë aspak mendjen tek krijimi i një lidhjeje sepse ka çështje te tjera shume me te rëndësishme për ta. Ne planin financiar nuk do dilni lehtësisht nga gjendja problematike, përkundrazi ndonjëherë do ju duket sikur nuk keni shpëtim.

  PESHQIT20. shkurt – 20. mars

  Do jeni me te vendosur se kurrë t’i zgjidhni mosmarrëveshjet qe ju kane dale ne jetën tuaj ne çift sot dhe do ndiheni me te qete. Mbrëmja do jete tejet emocionuese. Beqaret do kenë takime fantastike te cilat do ua ndryshojnë menjëherë jetën. Nëse tregoheni te pamatur me shpenzimet gjendja e financave do vije duke u përkeqësuar. Tregohuni me te kujdesshëm.

  /horoskopishqip/