Babai i Dua Lipës, më simpatiku në tapetin e kuq!!!!

    Në tapetin e kuq të çmimeve Grammy, ku Dua Lipa mori trofenë e artistes së re më të mirë, babi i saj Dukagjini, i cili është njëkohësisht dhe menaxher I këngëtares shqiptare, shkëlqeu në të gjithë kuptimin e fjalës.

    I veshur me Armani, ai ishte mjaft elegant dhe shumë simpatik, dhe për këtë nuk ngurroi të falenderonte si gjigandin e modës, ashtu edhe personin që u kujdes për flokët e tij.

    Më keni bërë të lutem si Dapper Dan, ka shkruar ai në rrjetet sociale duke iu referuar stilistit afro-amerikan nga Harlemi, në Nju Jork.

    Image