Ana Kabashi: Në Preshevë nuk na lanë me vendosë flamurin e Kosovës

Ana Kabashi ka shprehur zhgënjimin e saj nëpërmjet një postimi në Instagram.

Këngëtarja Ana Kabashi, në 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës e ka ndarë urimin e saj nëpërmjet një postimi në Instagram.

Pranë postimit këngëtarja ka ndarë me ndjekësit zhgënjimin se si gjatë performancës së saj në Preshevë nuk i kanë lejuar ta vendosin flamurin e Kosovës.

“Urime Kosovë …mbrëm performova ne Presheve dhe nuk lejohej me vendos flamurin e Kosoves e me festu qysh duhet andaj te uroj Kosove qe ne vitet e ardhshme te jesh e bashkume dhe e lir me vendos ku tdush flamurin tend  Ps: spo du me tingllu politik ky pershkrim po e ndava me juve nje ndjenje qe nuk m’boni mu ndi mir dhe lir  #kosove“, ishin fjalët e Anës.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz