Gjendet sozia e Dafina Zeqirit, ngjashmëria do t’ju lë pa fjalë

  Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku. Përveç zërit të bukur, ajo dallohet edhe për stilin e saj të veçantë.

  Pak ditë më parë, këngëtarja bëri një ndryshim në look-un e saj, i cili u prit mjaft mirë nga fansat e saj të shumtë.

  Ndërkohë ditën e sotme ajo ka publikuar në “Instagram” disa foto me shoqen e saj të ngushtë, Nora Hoxha. Në foto, njëra shfaqet me flokë të zinj me balluke, ndërsa tjetra me po të njëjtin model por bionde.

  Fansat e këngëtares kanë mbetur pa fjalë, pasi dy vajzat bukuroshe duken shumë të ngjashme me njëra-tjetrën.

  Madje ngjashmëria mes Dafinës dhe Norës vihet re dhe në fotot e ndryshme që dy vajzat kanë publikuar bashkë në profilet e tyre.

  Image

  FOTO GALERI

  Image