‘Victoria Secret’ po sjell përsëri bikine për pushimin e pranverës

  Pas një ndërprerjeje trevjeçare, Victoria’s Secret po rindërton linjën e saj të famshme të veshjeve. Dhe më në fund kemi një vështrim të parë në atë që është në dyqan.

  Marka njoftoi të martën se një koleksion të bikineve do të sjellë në VictoriasSecret.com në mars duke shfaqur një përzierje të ekskluzivave në brendësi të etiketave, plus “kostume të tjera nga markat më të mira të veshjeve të botës”.

  ‘Victoria Secret’ gjithashtu dha një vështrim të hollë në disa nga stilet e reja, të modeluara nga stilistët Angels Sara Sampaio, Jasmine Tookes dhe Romee Strijd. Dhe, deri më tani, bikinet duken shumë në markë për gjigandin e të brendshmes, falë siluetave të zymta dhe printimeve të guximshme.

  Image

  FOTO GALERI

  Image