Motra e Edonës ka ditëlindjen, Edona ka përgatitur këtë befasi për të

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot ka ditëlindjen motra e saj Aida, e me këtë rast ajo e ka uruar me disa fjalë të ëmbla.

“Motër e dashtun Urime datëlindjen”- ka shkruar Edona.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz