Shpallje

Nga bora në det, këto janë pushimet e Luana Vjollcës.

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca i ka vazhduar pushimet e saj për në ishujt Maldive pas disa ditëve që ishte në alpet austriake bashkë me motrën e saj, Marinën.

Dhe nuk ka si të mungojnë imazhet dhe videot e ndryshme nga ana e saj në Instagram teksa shfaqet më në formë se kurrë.

Image

Ajo së fundmi ka hedhur një imazh në bikini teksa nuk lë vend as për imagjinatë me këto forma trupore bombastike.

Nuk dihet se kush po e shoqëron Luanën në Maldive edhe pse tash e një kohë u përfol për lidhjen e saj me biznismenin shqiptar, Krenar Çoçaj.

Image


SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz