Kush i “prishi” Sabriun e Sinanin?

Sabri Fejzullahu dhe Sinan Vllasaliu prej shumë vitesh kanë kënduar dhe janë shoqëruar bashkë.

Pothuajse ata kanë ndërtuar karrierën në krahë të njëri tjetrit, por kohën e fundit nuk po shihen bashkë.

Dhe, krejt kjo ftohje raportesh mes tyre akma nuk dihet se ku e ka gjenezën.

Dy nga zërat më të dëgjuar dhe kërkuar kudo, tani nuk është se frekuentohen shumë mes vete si dikur.

Ata ishin pjesë e së njëjtit menaxhim, por me të dal Sabriu nga ky menaxhim, duket se raportet e dy këngëtarëve tanimë janë ftohur.

As Sinani e as Sabriu publikisht nuk kanë thënë se janë acaruar raportet e tyre, por e vërteta është se ata duket se i kanë ndarë rrugët tashmë si Shkurta e Shyhretja!

Sabriu e Sinani për çdo fundvit sillnin këngë e bashkëpunime, por vitet e fundit ata nuk po sjellin më!

E derisa dyshja e lartëpërmendrur të deklarohen rrethë raporteve të tyre, ne ua sjellim një potpuri këngësh të tyre të dikurshëm që ta dëgjoni.

Video kliko KETU

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz