Naim Abazi: Jam munduar t’i pajtojë Adelinën me Leonorën

Konflikti që dikur kishin mes vete dhe rrahja mes Leonora Jakupit dhe Adelina Ismailit, pati tronditur kohë më parë gjithë publikun shqiptar.

Këngëtaret, akoma nuk flasin mes vete, ani pse Leonora pati thënë se do bënte duet me Adelinën, shkruan Syri Kosova.

Këtë gjë këngëtari e tha vet në një intervistë dhënë për emisionin “Mirage”, por, që fatkeqësisht nuk ka arritur një gjë të tillë.

Video kliko KETU