Naim Abazi nuk ndalet, pas Halil Kastratit, tani ka disa fjalë për Medën

Shpallje

Naim Abazi ka zgjedhur mes artistëve shqiptarë.

Naim Abazi ka befasuar me përgjigjet që ka dhënë në emisionin “Mirage”.

Këtë javë, prezantuesi dhe këngëtari shqiptar, Naim Abazi ka zgjedhur mes artistëve shqiptarë.

I pyetur se kë zgjedh në mes të Medës dhe Labinot Tahirit?, Prezantuesi, Abazi zgjedh Medën dhe thotë disa fjalë.

Ndiqeni rubrikën e plotë për të mësuar këtë dhe të gjitha përgjigjet e tjera të Naim Abazit.

Kujtojmë që javën e kaluar deklaratat e tij bënë bujë në media teksa flet për humanistin, Halil Kastrati.

Video kliko KETU

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz