Ish-burri i Sasës publikon foto me të dashurën e re, ajo një bjonde që ‘ҫmend’

Shpallje

Albert Sylejmani është ish-bashkëshorti i aktorës së njohur, Adriana Matoshit.

Ata kanë katër fëmijë bashkë dhe tashmë vazhdojnë jetën të ndarë, shkruan ORAinfo.

Alberti ka një të dashur të re, e ajo është Liridona Selmani, arkitekte.

Sot ata kanë publikuar një foto së bashku, ku Liridona edhe pse pa grim, duket mjaftë e bukur./

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz