Pas thashethemeve për lidhje, reagon Beatrix Ramosaj

Shpallje

Beatrix Ramosaj ka sqaruar për publikun se a është në lidhje dashurie.

Bratrix Ramosaj ka reaguar përmes një statusi në Instagram, pas thashethemeve se është në lidhje.

Ajo ka mohuar të jetë në lidhje dashurie dhe shtoi se kur të jetë në lidhje, do ta tregojë vetë.

Image

“Si me gjeten nje te dashur e pastaj me ndane. Prej kohesh e kam pasur te panevojshem te mendoj per dashurine, pasi pseudo gazetart cdo muaj me gjejne te dashur te ri.

Nje here eshte nje shok i imi e nje here eshte nje i panjohur per mua. Do doja shume te isha mirenjohese per mundin tuaj por jo.

Realisht eshte e panevojshme e gjithe kjo. Nese Beatrix nje dite do te jete ne nje mardhenie dashurie ju premtoj qe do ua thote vete te gjitheve”, ka shkruar ndër të tjera ajo.