Pas shuarjes së zjarrit, kështu po duket ‘Viva Fresh’

Shpallje

Në Gjakovë sot një ndër pikat e ‘Viva Fresh Store’

Në mesditën e sotme në qytetin e Gjakovës është përfshirë nga zjarri objekti i “Viva Fresh Store”, raporton lajmi.net.

Policia e Kosovës e ka konfirmuar për lajmi.net, se gjatë shuarjes së zjarrit është lënduar një zjarrfikës, ndërkaq ende nuk dihet shkaku i këtij zjarri.

Sipas Policisë, dëmet nga ky zjarr i shkaktuar llogaritet të jenë mjaftë të mëdha.

Më poshtë ju sjellim fotografi dhe video se si duket objekti i “Viva Fresh Store”, pas shuarjes së zjarrit nga zjarrfikësit./lajmi.net/