Edhe në pompë te benzinës, Kim Kardashian tregon asetet (FOTO)

    Kim Kardashian ka ndaluar në jnë pompë të benzinës derisa ka pasur një fustan të Versace veshur, me të cilin ishte parë edhe në dasmë të reperit “the Chance the Rapper”.

    Ajo për pak sa nuk e kishte humbur këtë dasmë pasi që ishte vonuar.

    Kurse duket se ajo ishte vonur në pompë të benzinës pasi që ishte ndalur për të mbushur naftë makinën e saj në Calabasas të Kalifornisë, pasi që Chance the Rapper ndërroi unazat në plazhin Neëport të shtunën.

    Pasanikja 38 vjeçare është dukur me të vërtetë bukur në një fustan nghyrë të kaltër dhe vjollcë të punuar, para se ajo ka treguar trupin e saj të bukur.