Fansja e tij alivanoset, Meda bën gjestin e madh

Meda është një prej këngëtarëve më të pëlqyer të muzikës shqiptare.

Ai përveç që është aktiv me këngë të reja, është edhe shumë i pranishëm në mbrëmje e koncerte, përcjell ORAinfo.

E së fundi atij i ka ndodhur një e papritur në një mbrëmje ku ishte duke performuar.

Një fanse e saj alivanoset dhe ai lë mikrofonin dhe i ndihmon asaj./

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz