‘Pajtesa’ vishet në fustan nusërie, nuse më të bukur s’keni parë

Shpallje

Fiona Gllavica është një prej aktoreve më të njohura kosovare.

U bë e njohur në publik që kur u bë pjesë e serialit, ‘Çka ka shpia’ me rolin e ‘Pajtesës’, përcjell ORAinfo.

Tani, ajo është një prej aktoreve më të pëlqyera në këtë serial.

Ajo komnetohet shumë edhe për jetën private.

E së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet se është veshur në fustan të gjatë dhe po duket shumë bukur./