Mimoza shkon në xhami, befashon me veshjen

Shpallje

Mimoza Shkodra është një ndër më të përfolurat këngëtare shqiptare.

Ajo përveç që komentohet shumë si këngëtare e suksesshme, ajo është e komentuar shumë sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Mimoza ishte e fejuar për pak muaj me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi Qalliun dhe si lidhja ashtu edhe ndarja e tyre bëri bujë të madhe në media.

E pas ndarjes ajo shpejt e ka marrë veten, duke ju kthyer jetës aktive dhe koncertëve të shumta.
E se fundmi ajo edhe po shëtit shumë.

Ajo këto ditë po qëndron në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Atje ajo ka vizituar edhe një xhami të madhe ku është shfaqur e veshur me rroba ta gjata, por nuk ka mbajtur mbulesë, siç është zakon për femrat që hyjnë në xhami.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz