Shpallje

Super modelja shqiptare Oriola Marashi ka marr sërish pjesë në eventin madhështor të organizuar nga GUESS.
Ajo ka sfiluar në pasarelën e veçantë të një prej kompanive më të mëdha botërore.
Oriola Marashi është absolutisht një nga modelet më të mira në Shqipëri, por duket se fama e saj po i kalon limitet e vendit tonë.
Pjesë e këtij evenimenti kanë qënë dhe modele të tjera më famë botërore, duke e kthyer këtë mbrëmje në një moment plot
Gjithashtu ajo ka dhe një tjetër dhunti të cilën urojmë ta bëjë publike sa më shpejtë, sic është zëri i saj melodioz.