E shtunë, 11 Korrik, 2020

Gushti i pushimeve? Tirana me një koncert bamirësie në datën 30!

Duhet të lexoni

LAJMI I FUNDIT/ Virusi del jashtë kontrollit, shënohet rekordi i zi brenda 24 orësh

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar sot rekordin e ri të Covid 19. Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer...

LAJMI I FUNDIT/ Rritet numri i rasteve të infektuara, kurba nuk njeh zbritje

Sërish numër i lartë rastesh me Covid-19 në Vend, ku gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 90 raste...

56 deputetë LVV, 44 së bashku partitë tjera

Në sondazhin e fundit të UBO Consulting del se nëse do të mbaheshin zgjedhjet e parakohshme nacionale në muajin...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Në këto ditë të nxehta gushti kur shumica e qytetarëve janë me pushime, një grup vullnetar i iniciuar nga organizatorja Xhoi Jakaj,është duke realizuar një aktivitet dedikuar fëmijëve me autizëm. Ky aktivitet i cili do të zhvillohet në datën 30 gusht, synon të promovojë talentin e këtyre fëmijëve në sfera të ndryshme të artit, si balet, pikturë recitime…

Postimi i dr. Xhoi Jakaj

Grupi punës për eventin e bamirësisë,pushon vetem fundjavë dhe e nisim punën që në mëngjes e gjithë javën është në punë për të ndihmuar grupin e fëmijëve me “Probleme Autizmi”

Janë siguruar çanta fletore dhe mjete pune për nisjen e shkollës dhe për të pikturuar ata që kanë talent.

Pako me ushqime per 3 muaj familjeve të këtyre fëmijëve

Pako me rroba sportive

Po kurohet një ekspozitë pikture

Kërkojmë në vazhdim mbështetje paikologjike të këtyre fëmijëve falas pêr ta kthyer këtë aktivitet në traditë që të sensibilizojmë tërë shoqërinë

Faleminderit grupit tim të zjarrit se kështu ua kam vendosur emrin aq aktivë e të mirë i kam…. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Nevila Hoxha Karalliu

Ardiana D Allamani

Rexhina Ana Maria Cuko

Refxhei Tola

Rikela Fusha punoi me logon dhe siguroj ambientin falas për eventin

Meri File me grupin e saj kurator ekspozite me piktuarat të përzgjedhura nga një femijë i pakëzuar Engjell… 

Dhe zonjat e bukura që na mbështeten për blerjen e pakove sportive

Gezim Eva Dedej

Merita Merja 

Qëndra Ivanaj

Së bashku bëjmë ndryshimin e jetes së shumë personave dhe ky është një mision për mua….

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Petro Koçi: Përtej dallimeve partiake, të vazhdojmë procesin e aplikimit për dëmet e tërmetit

Kryetari i Partisë Socialiste, Njësia nr.6, Petro Koçi i ka bërë thirrje banorëve të Kombinatit të prekur nga dëmet...

Rëndohet situata në Infektiv, 4 persona në rrezik për jetën

Katër persona kanë humbur jetën tek Infektivi gjatë 24 orëve të fundit për shkak të koronavirusit. Ndërkohë ISHP ka konfirmuar 93 raste të reja me koronavirus...

LAJMI I FUNDIT/ Virusi del jashtë kontrollit, shënohet rekordi i zi brenda 24 orësh

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar sot rekordin e ri të Covid 19. Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 420 testime për të dyshuar...

Shëngjin/ Mbytet 34- vjeçari nga Kosova, i mori jetën një gropë në det

Është gjetur i mbytur në bregdetin e Lezhës një 34 vjeçar nga Ferizaj, Kosovë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme (10 korrik), trupi i...

Petro Koçi shpalos platformën organizative: Po rindërtohet një Kombinat modern

Kryetari i Partisë Socialiste për Njësinë nr.6, Petro Koçi, ka publikuar në faqen e tij zyrtare në Facebook platformën me të cilën do të...

Më shumë artikuj të ngjajshëm