Një automjet është përfshirë nga flakët pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës.

Mësohet se automjeti është në pronësi të një shefi policie në Kavajë, identiteti i të cilit nuk është bërë ende i ditur.

Ende nuk dihet shkaku i zjarrit  dhe nëse ka persona të lënduar.

Policia ndodhet në terren për të zbardhur shkaqet e ngjarjes.