Një tjetër actor shqiptar është ndarë nga jeta. Aktori i Teatrit të Durrësit, Josif Koci është ndarë nga jeta ditën e sotme.

Lajmi i hidhur konfirmohet me një reagim zyrtar në rrjetin social nga Teatri “Aleksandër Moisiu”

“Me hidhërim të thellë njoftojmë ndarjen nga jeta të aktorit të Teatri Aleksander Moisiu Durres, Josif Koci.

Teatri i shpreh ngushëllimet më të thella familjes dhe gjithë të njohurve”-thuhet në njoftim.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz