Të fiksuar pas Taynës, por e keni parë mamanë e saj?

Ajo është reperja më e famshme e momentit në Shqipëri dhe ndoshta më e mira, pasi në një kohë kaq të shkurtër kengët e saj kapën miliona klikime në Youtube.

Tayna është artistja shqiptare që brenda 1 viti numëron mbi 1 milion ndjekës në Instagram.

Dhe sot si rrallë herë ajo ka publikuar në Instagram  një foto me të ëmën, pasi të pakëta janë herët që e kemi parë mamanë e Tayna-s në profilin e saj.

Tayna ka pozuar krah mamasë ndërsa ne s’na bie gjë tjetër në sy, veçse ngjashmëria e madhe e të dyjave.

Mamaja e Tayna-s është gjithashtu bjonde si reperja dhe duket si një vajzë e re.

 “Mamaja ime, gruaja më e bukur në botë”- shkruan Tayna krahas fotos.