Fansat të ‘dashuruar’ me hitin e ri nga Majk dhe Capital T

Bashkimi bën fuqinë dhe kur bëhet bashkë Majk me Capital T bëjnë hite.

Reperët e talentuar kanë sjellë sot këngën e tyre më të re.Kësaj here, dyshja ka ardhur me një super bashkëpunim të titulluar “Hala”, të cilin fansat po e prisnin me padurim.

Projekti i ri është super ritmik dhe me siguri do të kthehet në këngën tonë të preferuar.

Vetëm pak minuta pas publikimit, “Hala” po merr me mijëra klikime në Youtube, të cilat vazhdojnë të rriten çdo minutë.

Kënga e re pritet të jetë një hit dimëror dhe fansat janë dashuruar që tani me “Hala”