Shpallje

Kastro Zizo la të kuptohet të dielën e shkuar, përmes këngës së tij me të cilën do të marrë pjesë në festivalin “Kënga Magjike” se do të bëhet baba për herë të tretë.

Ndërkohë, mbrëmjen e djeshme në emisionin e tij “Late night shoë”, Kastro zbuloi edhe gjininë e fëmijës. Gjatë bisedës me gazetaren Genta Hodo në studio, Kastro tregoi se ka mësuar gjininë e fëmijës.

“Mora vesh dje që e kam çun”, tha Kastro i lumtur.

Kastro është gjithashtu baba i vogëlushit Dankan dhe një vajze me emrin Nia.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz