Shpallje

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është duke mbajtur një konferencë për shtyp, duke folur lidhur me Gjykatën Kushtetuese. Mes të tjerash ai vë theksin te rëndësia që kapja e Gjykatës Kushtetuese ka për Edi Ramën, për të kapur sistemin e drejtësisë. Ai i bën thirrje Partisë Socialiste për të ndalur planet për rrëzimin e Presidentit, dhe bllofikimin e reformës në drejtësi. Ai citon prokurorin kombëtar të antimafias në Itali, ku thotë se mafiozët shqiptarë kanë krijuar lidhje me zyrtarë të lartë të politikës shqiptare. 

Vijon…

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz