E diel, 12 Korrik, 2020

Parashikimi i yjeve për ju sot!

Duhet të lexoni

LAJMI I FUNDIT/ Virusi del jashtë kontrollit, shënohet rekordi i zi brenda 24 orësh

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar sot rekordin e ri të Covid 19. Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer...

LAJMI I FUNDIT/ Rritet numri i rasteve të infektuara, kurba nuk njeh zbritje

Sërish numër i lartë rastesh me Covid-19 në Vend, ku gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 90 raste...

56 deputetë LVV, 44 së bashku partitë tjera

Në sondazhin e fundit të UBO Consulting del se nëse do të mbaheshin zgjedhjet e parakohshme nacionale në muajin...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Dashi
Ditë shumë e mirë kjo e sotmja për vendosjen e kontakteve të ndryshme. Nëse jeni në kërkim të një vendi pune, gjasat janë që të favorizoheni në këtë aspekt

Demi
Dita e sotme parashikohet të jetë produktive, veçanërisht për ata që janë në shkollë. Nëse jeni duke u përballur me provime, shansi do të jetë në anën tuaj.

Binjakët
Mos anashkaloni aktivitetet fizike që ju mbajnë në formë të mirë edhe në aspektin mendor. Përpiquni të angazhoheni sa më shumë duke mos kaluar shumë kohë brenda ambienteve të shtëpisë.

Gaforrja
Sot do të jeni i favorizuar në dashuri. Shanset janë të mira për të bërë njohje të reja dhe që mund t’i rezistojnë kohës. Ndërkohë nga ana tjetër shmangni çdo flirtim

Luani

Ditë mjaft pozitive në aspektin financiar. Nëse keni bërë ndonjë investim sot mund të merrni frutet e para. Gjithashtu, edhe në aspektin sentimental, parashikohen surpriza të këndshme.

Virgjëresha

Mundohuni të mos jeni përjashtues, por të tregoni vëmendje ndaj personave me të cilët rrethoheni. Kjo vlen si në punë ashtu edhe ne shkollë. Shmangni debatet pa kuptim.

Peshorja

Ditë shumë pozitive për t’u fokusuar te gjërat që janë thelbësore për ju. Një temë më rëndësi për ju është arsimi. Tregoni vëmendje të veçantë në këtë fushë.

Akrepi
Shmangni thashethemet dhe përqendrohuni të puna që kohët e fundit e keni lënë pak pas dore. Mos shpenzoni energjitë tuaja për tema që nuk ju sjellin asgjë pozitive në jetën tuaj.

Shigjetari
Lajme të mira parashikohen në sektorin financiar. Kjo nuk do të thotë se ka ardhur momenti për të shpenzuar pa kufi. Sa i përket çështjeve të dashurisë, mund të keni njohje të reja.

Bricjapi
Mundësitë janë të shumta, por aktualisht ju mungon vullneti për t’i kapur ato. Përpiquni të angazhoheni në seanca meditimi të cilat mund të kthejnë tek ju dëshirën për sukses.

Ujori
Shmangni rreziqet që sjellin lojërat e fatit. Përpiquni të tregoni kujdes në këtë aspekt sepse mund të rrezikoni shumë. Në vendin e punës sot mund të hasni në disa pengesa artificiale.

Peshqit
Nëse jeni në një lidhje dashurie, sot mund të përfshiheni në disa debate me partnerin. Tregoni kujdes me mënyrën si reagoni ndaj xhelozisë. Mbani nën kontroll temperamentin tuaj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

KRUJË/ Arrestohen 4 të rinj, shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare dhe …

Policia e Krujës ka arrestuar 4 persona që ushtronin veprimtari kriminale në fushën e kultivimit të kanabisit dhe shfrytëzuan...

Petro Koçi: Përtej dallimeve partiake, të vazhdojmë procesin e aplikimit për dëmet e tërmetit

Kryetari i Partisë Socialiste, Njësia nr.6, Petro Koçi i ka bërë thirrje banorëve të Kombinatit të prekur nga dëmet e tërmetit të aplikojnë për...

Rëndohet situata në Infektiv, 4 persona në rrezik për jetën

Katër persona kanë humbur jetën tek Infektivi gjatë 24 orëve të fundit për shkak të koronavirusit. Ndërkohë ISHP ka konfirmuar 93 raste të reja me koronavirus...

LAJMI I FUNDIT/ Virusi del jashtë kontrollit, shënohet rekordi i zi brenda 24 orësh

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar sot rekordin e ri të Covid 19. Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 420 testime për të dyshuar...

Shëngjin/ Mbytet 34- vjeçari nga Kosova, i mori jetën një gropë në det

Është gjetur i mbytur në bregdetin e Lezhës një 34 vjeçar nga Ferizaj, Kosovë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme (10 korrik), trupi i...

Më shumë artikuj të ngjajshëm