E shtunë, 11 Korrik, 2020

Plumbi në zarf/ Conte nën mbikëqyrje të rreptë

Duhet të lexoni

Kapitullon Partizani, Tirana shënon golin e tretë

Është shënuar goli I tretë nga Tirana në Derbin kundër Partizanit, që në fakt ishte autogol.Mbrojtësi i të kuqëve...

Derbi i çmendur/ Tirana përmbys Partizanin me dy penallti, të kuqtë me 10 lojtarë

Derbi i sotëm ne “ Air Albania Stadium” po dhuron mjaft emocione teksa deri tani janë shënuar tre gola.

Superstart i Partizanit, kalon në avantazh që në fillimin e ndeshjes

Partizani ka kaluar në avantazh që në minutat e para të Derbit. Të kuqtë kanë shënuar që...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Plumbi i dërguar me zarf në selinë e Interit dhe që i ishte drejtuar trajnerit Antonio Conte ka shokuar botën e futbollit.

E ndërsa pritët që nga hetimet të zbulohet autori apo autorët, për sigurinë e trajnerit italian po zbatohet një program mbrojtjeje.

Conte do të ndiqet këmba këmbës nga forcat e sigurisë, në shtëpi, në punë apo kur del me miqtë apo familjen. Praktikisht, nga Prefektura e Milanos është aplikuar ajo që përkufizohet mbikëqyrje e kontrolluar. Një formë kontrolli që konsiston në përfshirjen e emrit të Contes në listën e subjekteve që duhen ndjekur nga forcat e rendit. Në të tilla raste edhe vendet e tyre të punës kontrollohen në interval të caktuara kohore nga policia dhe karabinierët, për të verifikuar nëse ka rreziqe.

Pak a shumë është ajo që ka ndodhur një tjetër interisti të famshëm, ish-it Mauro Icardi, pas kërcënimeve që mori nëpërmjet banderolave që u shfaqën pranë banesës së tij.

Sigurisht që nuk është një situatë e mirë, por përshtypja është që bëhet fjalë për një rast që nuk do të kushtëzojë jetën dhe punën e teknikut puljez,

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Petro Koçi: Përtej dallimeve partiake, të vazhdojmë procesin e aplikimit për dëmet e tërmetit

Kryetari i Partisë Socialiste, Njësia nr.6, Petro Koçi i ka bërë thirrje banorëve të Kombinatit të prekur nga dëmet...

Rëndohet situata në Infektiv, 4 persona në rrezik për jetën

Katër persona kanë humbur jetën tek Infektivi gjatë 24 orëve të fundit për shkak të koronavirusit. Ndërkohë ISHP ka konfirmuar 93 raste të reja me koronavirus...

LAJMI I FUNDIT/ Virusi del jashtë kontrollit, shënohet rekordi i zi brenda 24 orësh

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar sot rekordin e ri të Covid 19. Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 420 testime për të dyshuar...

Shëngjin/ Mbytet 34- vjeçari nga Kosova, i mori jetën një gropë në det

Është gjetur i mbytur në bregdetin e Lezhës një 34 vjeçar nga Ferizaj, Kosovë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme (10 korrik), trupi i...

Petro Koçi shpalos platformën organizative: Po rindërtohet një Kombinat modern

Kryetari i Partisë Socialiste për Njësinë nr.6, Petro Koçi, ka publikuar në faqen e tij zyrtare në Facebook platformën me të cilën do të...

Më shumë artikuj të ngjajshëm