Shpallje

Mbrëmjen e kaluar në stadiumin “Air Albania” u mbajt ndeshja e parë Shqipëri-Francë.

Në stadiumin e mbushur plot me tifozë, nuk munguan as VIP-at shqiptarë dhe mes tyre paska qenë edhe Arbana Osmani së bashku me partnerin e saj Eduart Grishaj.

Ata kanë shijuar ndeshjen bashkë dhe Eduarti nuk ka lënë pa publikuar një foto romantike të tyre.

Fotoja duket të jetë shkrepur nga dikush tjetër që ja ka dërguar foton regjisorit.

“E paske shkrep fiks 1 minutë para se ta zinte gjumi Arbanën”, shkruan Eduarti.

Në foto Arbana dhe Eduarti shfaqen të veshur me të kuqë dhe moderatorja ka mbështetur kokën tek shpatulla e tij.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz