Shpallje

Një vit më përpara, një lajm i bujshëm, ishte edhe ndarja e Jonida Maliqit nga burri i saj biznesmen.

Edhe pse sot, Jonida, duket e lumtur në krahët e Romeos.

Por ajo që vjen ran ë sy, ishte shtëpia e Jonidës, e cila u nxorr në shitje me vlerë plot 800 mijë euro.

Në fakt nuk dihet nëse Jonida ka arritur ta shesë shtëpinë, apo është akoma në pronësi të saj dhe të ish-bahskëshortit.

Të gjithë i njohin për shpenzimet marramendëse, por me sa duket edhe shtëpia ku kanë jetuar është një luks i vërtetë.

Ajo ndodhet pranë stadiumit “Qemal Stafa” me një sipërfaqe prej 230 m2+150 m2 verandë dhe 2 grazhde.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz