Analisti Arjan Çurri ka deklaruar pak minuta më parë ne studio me transmetim LIve, se kryeministri Edi Rama e ka ndërtuar shtëpinë e tij me tunele, me qëllim që të ketë mundësi të ruhet nëse shpërthen një luftë bërthamore.

Duke folur në studion e emisionit “Zonë e Lirë”, Çurri u shpreh se Rama ka më shumë informacione dhe prandaj ruhet.

“Rama ka informacion që ne se kemi, Rama dhe në rast të luftës bërthamore është i sigurt tek ajo shtëpi. Më kanë thënë që poshtë shtëpisë ka tunele që ruhet nga lufta bërthamore”, tha Arjan Çuri.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz