Modelja Genesis Lopez ka postuar një foto të nxehtë në instagramin e saj ku shihet gati duke hequr një palë bikini të kuqe.

Në foto duket që modelja është mjaft në formë dhe duket sikur po heq të brendshmet në pjesën e poshtme të trupit.

Kjo foto u pëlqye shumë dhe mori reagime mjaft pozitive nga ndjekësit.

View this post on Instagram

Good morning 😴

A post shared by Genesis Lopez (@genesislopezofficial) on

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz