E mërkurë, 5 Gusht, 2020

Horoskopi për ditën e sotme, 11 dhjetor 2019

Duhet të lexoni

Xhirojnë miliona euro produkte ushqimore dhe nuk njohin asnjë detaj të ligjit për ushqimin, ja ku gabojnë bizneset

Nga Marjon Gorica Siguria ushqimore është kthyer në kryefjalë të bisedave dhe debateve publike kohët e fundit, duke i kushtuar...

Xhirojnë miliona euro produket ushqimore dhe nuk njohin asnjë detaj të ligjit për ushqimin, ja ku gabojnë bizneset

Nga Marjon Gorica Siguria ushqimore është kthyer në kryefjalë të bisedave dhe debateve publike kohët e fundit, duke i kushtuar...

Mirënjohja për dr.Kominin dhe 17 ditët e ankthit të familjes së prekur nga Covid 19

Nga Marjon Gorica Sot jam kontaktuar nga një mik i imi, me të cilin prej pak kohësh nuk kam pasur...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Dashi

Kjo ditë mund t’ju dhurojë emocione pozitive. Gjatë mëngjesit ekziston mundësia që të merrni një lajm që do t’ju lumturojë. Humori i mirë do ju shoqërojë gjatë gjithë ditës.

Demi

Të lindurit e kësaj shenje mund të kenë një ditë shumë të lodhshme në punë. Sa i takon fushës së ndjenjave, ata që janë në kërkim të një partneri do të shfrytëzojnë pasditen për të bërë një takim të këndshëm.

Binjakët

Në mëngjes mund të shfaqen disa probleme, të cilat do të prishin planet tuaja. Edhe gjatë pasdites gjërat nuk do të shkojnë perfekt, për shkak të një grindjeje me partnerin.

Gaforrja

Këshillohet që të merreni me aktivitete të parrezikshme. Situata financiare nuk është ndër më të mirat, por nuk ka asnjë gjë për t’u frikësuar. Sa i takon shëndetit nuk paraqet shqetësim.

Luani

Kjo ditë do jetë e mbushur me ulje- ngritje. Nga ana tjetër ndonjë grindje me partnerin nuk përjashtohet. Shëndeti paraqitet i mirë, por tregoni kujdes me stresin.

Virgjëresha

Kjo ditë do jetë mjaft pozitive për të lindurit e kësaj shenje. Pas një periudhe të zymtë, do të arrini më në fund që të keni sukses në punë. Mundohuni të merrni rezultatin maksimal.

Peshorja

Mundohuni të këshilloheni me personat që ju rrethojnë në lidhje me dilemat që mund të keni. Parashikohet ndonjë situatë e tensionuar me partnerin, ndaj bëni mirë që të ndryshoni sjellje ndaj tij.

Akrepi

Duhet të komunikoni me partnerin, që të mund të përballoni problemet së bashku. Puna mund t’iu garantojë disa të ardhura të mira. Aktiviteti fizik do ju bëjë mirë.

Shigjetari

Do të jeni shumë të lumtur duke kaluar disa orë në shoqërinë e njerëzve tuaj të dashur. Ndërkohë gjatë pasdites do mund të bëni një blerje të cilën e keni dashur prej kohësh.

Bricjapi

Mundohuni të gjeni pak kohë për qetësi duke bërë ndonjë shëtitje në ajër të pastër. Në mbrëmje mund të organizoni një surprizë për personin që doni, duke e bërë situatën vërtetë të këndshme.

Ujori

Përpiquni të rikuperoni raportet tuaja me partnerin. Ne aspektin financiar, gjërat duken stabël, por dëshira është e madhe për të fituar më shumë.

Peshqit

Në punë tregohuni ambicioz, në mënyrë që të arrini qëllimet tuaja. Mos i nënvlerësoni disa shqetësime të partnerit, pasi me kalimin e kohës mund të shtohen dhe mund të çojnë drejt një krize.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Takimi i z.Ruçi me z.Arben Shehu është fillim i mbarë, i rëndësishëm dhe i domosdoshëm i KLSh-së….

Nga Fejzo Subashi Kur institucionet Kushtetues, dhe jo vetëm kushtetues, drejtohen nga njerëz që nuk vijnë vetëm si suport dhe...

Zv.ministri i Mbrojtjes, Koçi: Zjarrvënia është tradhëti kombëtare!

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi, është shprehur lidhur me zjarrëveniet e ditëve të fundit. Ai thotë se ky veprim konsiderohet si tradhëti kombëtare, dhe...

Ju nuk duhet ta adhuroni dhe ta urreni Albin Kurtin, ma shumë se një njeri të ditur dhe adekuat për institucionet e Kosovës!?

Shkruan: Refiqe Hamiti Zoti fal mëkatet e të gjithëve por njeriu i sotëm e ka vështir të kuptojë se kur e bënë mëkatin! Edhe kur ju...

Ja cila është temperatura ideale për kondicionerin gjatë verës

Temperatura e kondicionerit në shtëpi gjatë verës duhet të jetë e tillë që në ambientet e brendshme të jetë rreth 10 gradë më poshtë...

Ndërron jetë si pasojë e Covid mjeku i njohur i Tropojës

Burime për mediat bëjnë me dije se mjeku i njohur, Anibal Byberaj ka ndërruar jetë mbrëmjen e së dielës nga Covid-19. Pneumologu ishte paraqitur një ditë...

Më shumë artikuj të ngjajshëm