Aktorja Anna Lika e ka nxehur situatën në këto ditë të ftohta dhjetori.

Këtë herë ajo ka bërë një postim në instagramin e saj ku shihet gati e zhveshur në shtrat teksa në dorë mban një trëndafil  që i merr erë.

Aktorja shpesh zgjon vëmendjen në rrjetet sociale dhe ky postim pa dyshim nuk ka kaluar pa u vënë re.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz