Kukësi është përfshirë nga një ngjarje e rëndë pasditen e sotme.Një person ka mbetur i plagosur sipas infomacioneve paraprake.

Identiteti i të plagosurit ende nuk bëhet me dije por mësohet se policia është nisur drejt vendngjarjes për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e krimit.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kalisë të Kukësit.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz