Noizy, reperi i njohur shqiptar përvecse me muzikën,ai  në të kaluarën ai është marrë dhe me boksin. Në videon që e gjeni në YouTube, Noizy shfaqet mjaft i ri i veshur me tuta të bardha, teksa ndeshet me një djalë tjetër. Ndeshja përfundon barazim, pasi askush nga djemtë nuk u mund. Gjatë një interviste në emisionin “Zonë e lirë”, reperi ka treguar se ai është shpallur dy herë kampion i boksit në Angli, ku edhe ka jetuar për vite me radhë.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz