Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Shkodër. Një person ka ndërruar jetë nga aksidenti i ndodhur në rrugën Shkodër-Kryebushat. Nga të dhënat e para policore, mesohet se nje makine ka dale nga rruga dhe ka humbur jeten pasagjeri. Policia e ka identifikuar viktimes si Mergim Ferracaku. Po hetohet per shkaqet e daljes se makines nga rruga.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz