Ajo njihet për format e saj bombastike, të cilat s’lë rast pa i reklamuar.

Modelja Lauren Goodger dhe ish-ylli i reality shoë “TOËIE” në Britani ka tërhequr dhe një herë vëmendjen e publikut me të pasmet e saj bombastike.

Të gjithë kalimtarët në rrugë kanë kthyer kokën për ta parë atë.

Bukuroshja 33 vjeçare është fotografuar pranë makinës së saj e veshur me streçe të zeza, teksa drejtohej për në zyrën postare në Loughton, Angli.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz