E martë, 11 Gusht, 2020

Amerikania me 4 burra, pret të sjellë në jetë fëmijën e parë

Duhet të lexoni

Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në ShBA organizon Tubim Virtual me Albin Kurtin, para Zgjedhjeve të parakohshme të Vitit 2020

Të dielën, me 9 Gusht 2020, Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në Shtetet e Bashkuara të Amerikës organizon Tubimin e...

Xhirojnë miliona euro produkte ushqimore dhe nuk njohin asnjë detaj të ligjit për ushqimin, ja ku gabojnë bizneset

Nga Marjon Gorica Siguria ushqimore është kthyer në kryefjalë të bisedave dhe debateve publike kohët e fundit, duke i kushtuar...

Xhirojnë miliona euro produket ushqimore dhe nuk njohin asnjë detaj të ligjit për ushqimin, ja ku gabojnë bizneset

Nga Marjon Gorica Siguria ushqimore është kthyer në kryefjalë të bisedave dhe debateve publike kohët e fundit, duke i kushtuar...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Një grua nga Florida e Shteteve të Bashkuara, e cila jeton në lidhje poligamie me katër burra, është shtatzënë dhe thotë se do ta rrisin fëmijën së bashku.

Tory Ojeda, 20 vjeçe, u takua me njërin nga partnerët, Marc-un, 18 vjeç, kur ishte në shkollë të mesme, ndërsa më pas hyri në lidhje me Travis-in, 23 vjeç. Në korrik të këtij viti, ajo u fejua zyrtarisht me partnerin e dytë.

Amerikania më vonë u lidh me Ethan-in, 22 vjeç, dhe në fund me Chris-in, gjithashtu 22 vjeç. Ajo mbeti shtatzënë gjatë pushimeve me Chris-in, që nënkupton se ai është babai biologjik i fëmijës. Sidoqoftë, familja e pazakonshme thotë se fëmija do të rritet nga të gjithë baballarët së bashku.

Ajo jeton në të njëjtën shtëpi me katër burrat, të cilët e kanë nga një dhomë të veçantë. Ata flenë me Tory-n sipas radhës.

Kjo grua thotë se nuk paraqet problem nëse ndonjëri nga partnerët e sjell në shtëpi edhe ndonjë femër tjetër.

“Ndarja e kohës dhe përfshirja e të gjithëve është paksa e vështirë. Do të doja të mos jem gruaja e vetme në këtë marrëdhënie. Do ta rrisim foshnjën të gjithë së bashku, pra të gjithë do të jenë baballarë. Jemi shumë të lumtur që do ta rrisim foshnjën së bashku”, tha ajo.

Ajo pritet të lindë në shkurt të vitit të ardhshëm.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Del para Gjykatës 44 vjeçari që therri nënën e tij: Nuk pendohem, më bëri magji!

Është vendosur nga Gjykata masa e arrestit ndaj 44-vjeçarit Olsi Çekiçi, i cili theri nënën e tij 70-vjeçare. Katër ditë...

LAJMI I FUNDIT/ Ulen shifrat e humbjeve nga Covid në Shqipëri, por…

Në 24 orët e fundit në vend, u shënua 1 viktimë si pasojë e Covid-19. Ndërkohë, u realizuar 506 teste, dhe u konfuirmuan 125...

Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në ShBA organizon Tubim Virtual me Albin Kurtin, para Zgjedhjeve të parakohshme të Vitit 2020

Të dielën, me 9 Gusht 2020, Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në Shtetet e Bashkuara të Amerikës organizon Tubimin e parë interaktiv virtual me Kryeministrin...

Takimi i z.Ruçi me z.Arben Shehu është fillim i mbarë, i rëndësishëm dhe i domosdoshëm i KLSh-së….

Nga Fejzo Subashi Kur institucionet Kushtetues, dhe jo vetëm kushtetues, drejtohen nga njerëz që nuk vijnë vetëm si suport dhe i marrëveshjeve politike gjejnë mbështetjen...

Zv.ministri i Mbrojtjes, Koçi: Zjarrvënia është tradhëti kombëtare!

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi, është shprehur lidhur me zjarrëveniet e ditëve të fundit. Ai thotë se ky veprim konsiderohet si tradhëti kombëtare, dhe...

Më shumë artikuj të ngjajshëm